Serwery proxy – Najszybsze serwery i bramki proxy

Czym jest serwer proxy?

Serwer proxy jest pewnym rodzajem usługi na innym serwerze którzy pośredniczy w połączeniu na inną stronę internetową. Połączenie to nie jako jest wykonywane nie przez nasze łącze internetowe lecz przez połączenie serwera proxy my łączmy się tylko do bramki proxy i serwer proxy zwraca nam wynik zadanej strony. Co daje nam takie rozwiązanie? Podstawowym atutem jest ukrycie naszego adresu IP a nawet ukrycie naszej lokalizacji z jakiej wykonane zostało połączenie.

Jak korzystać z serwera proxy?

Używanie serwerów proxy jest dość łatwe i przyjemne. Sprowadza się to najczęściej do dodania kupionego serwera proxy do naszej przeglądarki w ustawieniach.

Jak dodać proxy do przeglądarki Firefox?

Wchodzimy w ustawienia i wpisujemy w wyszukiwarkę proxy znajdzie nam ustawienie sieci.

Klikamy ustawienia następnie mamy okno z konfiguracji serwerów proxy.
Zaznaczamy Ręczną konfigurację serwerów proxy i podajemy adres naszego serwera proxy oraz port. Po ustawieniu klikamy w przycisk OK. Przy pierwszym uruchomieniu przeglądarka zapyta nasz o login i hasło do serwera proxy o ile jest autoryzacja na naszej bramce proxy.

Jak ustawić proxy w Chrome?

W chrome jest to już bardziej utrudnione i polecam doinstalowanie wtyczki foxyproxy (do firefox także ją polecam). Wówczas możemy zmienić proxy jeśli mamy ich większą ilość bez wpisywania nowej konfiguracji. Zmiana odbywa się jednym kliknięciem.

Gdzie kupić Anonimowe serwery proxy

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości serwery proxy przeznaczone do różnych zadań. Proxy pod Google, Instagram, Facegook oraz proxy bez ograniczeń które działają na wszystkich stronach w interesancie.