Regulamin

1. Serwis Prywatne.proxylive.pl udostępniany przez Piersa.pl Adam Piersa z siedzibą w Polsce pod adresem: ul. Miodowa 5 07-407 Czerwin NIP: 758 222 07 07 REGON: 365867354 udostepnia możliwość zakupu pakietów serwerów proxy przez które możesz dokonywac połączeń na wybrane strony internetowe takie jak: Yahoo, Instagram, Facebook, LinkedIn, Snapchat, Wikipedia.
2. Na zakupione pakiety otrzymasz fakturę VAT wymaga utworzenia konta firmowego i podanie danych firmy.
3. Zabrania się udostępniania wykupionych proxy osobom trzecim.
4. Proxy działają tylko dla wybranych serwisów: Yahoo, Instagram, Facebook, LinkedIn, Snapchat, Wikipedia. Klient musi zapewnić sobie program umożliwiający połączenie przez serwer proxy na przykład wtyczka do fiferfox lub program https://incogniton.com/
5. Użytkownik wyraża zgodę na wysyłanie drogą e-mail informacji z serwisu Prywatne.proxylive.pl oraz tematyczne mailingi związane z branżą pozycjonowania stron oraz narzędzi z tym związanych. (nie wysyłamy spamu)
6. Właściciel serwisu może wyłączyć usługę użytkownikowi który działa na szkodę serwisy i destabilizuje działanie usługi.
7. Serwery proxy udostępniane są przez tunel gdzie unikalny PORT odpowiada innemu adresowi Proxy na wyjściu.
9. Niniejszy regulamin może zostać zmieniony przez Właściciela serwisu. 
10. Użytkownik otrzymuje dedykowane adresy proxy tylko dla siebie i on odpowiada jak długo będą działały na wybraną usługę. Pamiętaj im bardziej eksploatowane proxy na dany serwis tym szybciej przestanie działać.
11. Rozwiązanie umowy i reklamacje są rozpatrywane w ciągu 24 godzin od ich zgłoszenia na adres email: bok@proxylive.pl do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i staram się pomóc aby usługa spełnia oczekiwania klienta.